Gorehambury Fours Trophy
1959    J.Brittleton,E.Seal,C.Cregan,E.Pugh                                 De Havilland,Leavesden
1960    C.G.Yeo,D.Wilson,H.Holgate,T.Moult                                De Havilland,Hatfield
1961    W.Roffe,S.Moore,D.Bonfield,T.McLean                             Harperbury
1962    N.Godman,A.Wain,R.Willis,W.Parkins                              St.Alban's
1963    H.Peacock,C.Gillions,E.Pugh,J.Proctor                             Bristol Siddeley
1964    A.Parker,A.French,E.Harvey,L.Goodyear                         Townsend
1965    C.Gillions,R.Shepherd,A.Leak,J.Ellwood                          Bristol Siddeley
1966    C.Yeo,G.Lloyd,T.Moult,H.Holgate                                     Hawker Siddeley
1967    D.Pearce,J.Warboys,H.Lodge,A.Porter                            Townsend
1968    C.Gillions,N.Berney,S.Simmons,E.Pugh                           Rolls Royce
1969    D.Murphy,C.Gillions,N.Berney,E.Pugh                              Rolls Royce
1970    C.Gillions,N.Berney,A.Leeks,E.Pugh                                 Rolls Royce
1971    M.Roberts,W.Cox,R.Millar,F.Bulley                                   Harpenden
1972    R.Munt,G.Hill,B.King,B.Hughes                                         St.Alban's
1973    P.Wilshire,G.Potter,R.Peck,R.Goodyear                           Townsend
1974    W.Cox,M.Roberts,R.Millar, F.Bulley                                  Harpenden
1975    W.Keen, A.Daley,E.Brooks,R.Elfleet                                 Harperbury Hospital
1976    A.Robb,A.Lowe,A.Bush,A.Bennie                                      Hawker Siddeley
1977    R.Godman,J.Godman,D.Godman,R.Else                            Campfield Press
1978    D.Clee,W.Marsh,T.McDonald,R.Clark                                Avdel
1979    C.Bradbury,A.Curran,M.Roberts,E.Deans                         Harpenden
1980    E.Pugh,C.Gillions,G.Potter,R.Jacklin                                 Townsend
1981    M.Daly,H.Dockree,E.Brookes,T.Smith                               Harperbury Hospital
1982    D.Foord,J.Graham,N.Lambert,D.Oldham                          Hemel Hempstead
1983    M.Tomberry,G.Gillions,R.Tomberry,R.Jacklin                  Townsend
1984    D.Johnson,E.Bentley,H.Patterson,M.Roberts                   Harpenden
1985    P.Hayward,G.Pearse,D.Burrows,L.Williams                     Harpenden
1986    H.Brown,B.Fowler,M.Tomberry,H.Baxter                         Townsend
1987    D.Gould,W.Newton,J.Granville,C.Banks                            St.Alban's
1988    D.Gould,W.Newton,J.Granville,C.Banks                            St.Alban's
1989    K.Henderson,J.Thorton,D.Simpson,D.Fish                        Harpenden   
1990    A.Moseley,T.Barker,R.Edwards,C.Williams                       Borehamwood
1991    S.Lewis,E.Martin,G.Saunders,K.Martin                             Townsend 
1992    A.Moseley,T.Barker,R.Edwards,C.Williams                       Borehamwood
1993    R.Bailey,A.Lowe,G.Austin,F.Wareham                               De Havilland
1994    K.Towson,P.Skelton,B.McGivern,R.Patrick                        Hatfield
1995    B.Gilbert,D.Gill,N.Hoskins,P.Havord                                  Hatfield
1996    S.Stamp,K.Callingham,C.Snell,D.Putman                          Laing Sports
1997    J.Zubacz,A.Lowe,D.Dykins,F.Wareham                             De Havilland
1998    C.Alcock,E.Brookes,R.potter,J.Brookes                             Townsend
1999    R.banks,N.Hoskins,C.Golder,I.Stone                                 De Havilland
2000    J.McKernan,E Brookes,R.Potter,J Brookes                        Townsend
2001    C.Alcock,A.Scarborough,G.Herring,D.Knight                    Townsend
2002    M.Barson,A.Raisborough,P.Kenyon,J.Penfold                   North Mymms
2003    C. Alcock, A. Scarborough, G.Herring, D.Knight                Townsend
2004    K. Budd, C. Greenwood, D. Nield,A. Rylands                     St.Alban's

2005    M. Doherty,G. Herring,A. Scarborough,D Knight              Townsend
2006    M. Wood, B. Bowman, R. Pearce, T. Barker                      Potters Bar
2007    M. Wood, B.Bowman, R. Pearce, T. Barker                       Potters Bar
2008    R. Newby, D. Hall, S. Burgess, A. Redford                        Harpenden
2009    R. Newby, D. Hall, S. Burgess, A. Redford                        Harpenden
2010    P. Chadwick, P. Thomson,M.Doherty, A. Scarborough     Townsend
2011    J. Hall, D. Houghton, G. West, D. Macro                            Townsend
2012    K. Ames, A. Cox, R. Collins, S. Parkhouse
                         W.G.C.
2013    J.Bell, R.Banks, R.Edwards, M. Ingram                             Hatfield
2014    T. Barker, B. Bowman, B. Hamshere, R. Pearce               Potters Bar
2015    M. Doherty, B. Robinson, G. Williamson, D. Day              Townsend
2016    G.Eagles,D.Johnson,J.Norman,D.Connors
                                                            D.Kinselman (sub)             Hemel Hempstead
2017    K. Ames, R. Collins, S Parkhouse, T. Seeby                      W.G.C