Vasen Two Wood Triple Trophy
1968    F.Ison,P.Wilsher,R.Peck                          Townsend
1669    J.Swadling,G.Potter,R.Else                      Campfield Press
1970    A.Wylie,J.Ivory,R.Vise                             Batchwood Hall
1971    K.Smith,A.Smith,W.Oliver                       Borehamwood
1972    P.Wilsher,R.Peck,L.Goodyear                  Townsend
1973    E.Pope,M.Humphrey,M.Mallors                Rolls Royce
1974    W.Cox,M.Roberts,R.Millar                        Harpenden
1975    W.Wollianane,R.Harris,G.Jacobs             Hemel Hemst'd
1976    F.Burridge,R.Vise,R.Steam                      Harpenden
1977    D.Howard,J.Redshaw,A.Smith                 Hemel Hemst'd
1978    R.Elfleet,E.Brookes,W.Keen                     Harperbury 
1979    C.Bradbury,R.Vise,A.Curran                     Harpenden
1980    W.Murray,M.Bowens,A.Bennie                 De Havilland
1981    M.Bailey,A.Lowe,F.Wareham                    De Havilland
1982    E.Bentley,M.Roberts,D.Deans                  Harpenden
1983    P.Armstrong,F.Watling,F.Harmsworth    Townsend
1984    T.Linday,G.Wightman,G.Stephens           Harpenden
1985    D.Simpson,G.Wightman,G.Stephens        Harpenden
1986    R.Bailey,A.Lowe,F.Wareham                    De Havilland
1987    K.Towson,J.Darling,G.Austin                    De Havilland
1988    K.Towson,R.Driscoll,L.Dennis                   Hatfield
1989    B.O'Neill,J.Greenwood,K.Avenell                North Mymms
1990    T.Pentecost,J.Thornton,K.Henderson       Harpenden
1991    B.O'Neill,J.Greenwood,K.Avenell              North Mymms
1992    D.Hale,R.Marlborough,J.Dalton                 St. Alban's
1993    P.Thomas,N.Hoskins,P.Havord                 Hatfield
1994    D.Warren,G.Hasler,D.Culley                      Harpenden
1995    T.Cave,L.Scott,S.Davis                              Berkhamsted
1996    A.Howell,D.Cooper,B.O'Neill                     North Mymms
1997    R.Banks,N.Hoskins,I.Stone                       De Havilland
1998    J.Clark,C.Golder,P.Daley                           De Havilland
1999    R.Banks,N.Hoskins,I.Stone                       De Havilland  
2000    R.Banks,N.Hoskins,I.Stone            De Havilland
2001    R.Banks,N.Hoskins,I.Stone            De Havilland
2002    A.Howell,J.Taylor,D.Cooper            North Mymms
2003    A.Howell,J.Taylor,D.Cooper            North Mymms
2004    A.Howell,G.Austin,D.Cooper           North Mymms

2005    J.Hall, R.Potter, D.Macro                 Townsend
2006    E.Vaughan, A.Burnett, P.Noden      Harperbury
2007    P.Cox, T.Rylands, C.Burden             St Albans
2008    J.Hall, R.Potter, D.Macro                  Townsend
2009    J.Hall,G.West,D.Macro                      Townsend
2010    A.Barth,J.Greenwood,B.Baker          North Mymms
2011    J. Allen, M. Andrews, M. West          Harperbury 
2012    R.Ransted, J. Hall, D. Macro             Townsend 
2013    A. Bates, J.Hall, D.Macro                  Townsend
2014    S.Gilbert, S.Hall,D.Macro                  Townsend
2015    P.Thompson,D.Houghton,R.Potter   Townsend
2016    D.Houghton,P.Thompson,R.Potter   Townsend
2017    M. Brennan, R. Pearce, D. Salmon    Potters Bar